Kritika webu http://www.sadrokartoninterier.cz/

Prosím o kritiku webu http://www.sadrokartoninterier.cz/ ,

Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Zřejmě jde o web postavený na nějaké šabloně, což samo o sobě problém být nemusí. Jen mám pocit, že tuhle jsem viděl v poslední době nějak moc často.

Nechápu, proč je logo firmy rozklikávací na obrázek ve větším rozměru, ale stejně nízké kvalitě. Pod nadpis stránky bych dal text a ten obrázek do něj. Nebo alespoň bych to nechal obtékat, takto to vypadá divně.

Galerie Strait-flex pásky klidně může mít obrázky dva vedle sebe, takhle to vypadá na plýtvání místem a navíc uživatel nevidí, že je dole nějaký text, který by si měl přečíst.

Bytová jádra a "stránka se připravuje" - prosím to ne. Buď to dejte zatím dočasně pryč, nebo tam dejte alespoň jeden krátký odstavec textu. Nechápu, proč pořád někdo dává na web info o tom, že se stránka připravuje. Většinou to tam zůstane klidně půl roku :-(

V textech je odkaz na www.modreticho.cz, ale není klikací. Není to škoda?

Tolik asi, co jsem viděl na první pohled.

návštěvník

Někomu se web možná bude líbit, ale já bych si takovou firmu nepozvala. Už jenom tím, jak hrozně levně váš web působí. Netvrdím, že máte jít hned do luxusu - to by byl opačný extrém, ale toto je podúroveň.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru