Krátký tip: pomocí Pen.io vystavíte na internetu jednu stránku s volitelným heslem

Potřebujete rychle vystavit na internetu nějaký text, který ovšem nebude v nějaké úschovně, ale bude se tvářit jako normální jedna stránka na určité URL? Pak vyzkoušejte službu Pen.io, která dělá přesně tohle a nic více. Zkrátka rychlý a jednoduchý příspěvek blogového typu.
reklama

Pokud pocítíte neodolatelnou potřebu něco světu sdělit ve formě jediného příspěvku na blogu, který časem opustíte, není nic snazšího, než přejít na adresu pen.io, ve formuláři zvolit adresu stránky (která nebude obsazena) a zadat heslo, kterým svou stránku ochráníte před editací neoprávněnými osobami.

Pen.io vás následně přepne do editace, kde je možné stránku upravit. Stačí poklepat na text. Po pravdě řečeno, čekal jsem podporu markdown nebo něco takového, ale byl jsem zklamaný. Chcete-li ale rychle něco světu sdělit, pak Pen.io v této podobě postačí.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru