Konec podpory Windows XP SP2, Windows Vista SP1 a Windows 2000

Společnost Microsoft v nejbližší době ukončí podporu těch starších verzí operačního systému Windows, jež nemají nainstalovanou nejnovější aktualizaci Service Pack. Zároveň skončí podpora serverového operačního systému Windows Server 2000.
reklama

Microsoft z tohoto důvodu radí firmám, organizacím i uživatelům, aby situaci nepodcenili a v rámci zachování podpory a bezpečnosti svých operačních systémů přešli na nejnovější verze systémů Windows 7 a Windows Server 2008 R2, respektive si nainstalovali nejnovější Service Pack (SP) pro Windows XP (toho času SP3) a Windows Vista (nyní SP2).

K ukončení podpory jednotlivých verzí produktů by mělo dojít v následujících termínech: Podpora systému Windows Vista RTM bez aktualizace Service Pack 1 nebo Service Pack 2 bude ukončena k datu 13. dubna 2010. Podpora systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 skončí 13. července 2010. Podpora systému Windows 2000 bude ukončena dne 13. července 2010. Podpora serverového operačního systému Windows Server 2000 skončí 13. července 2010.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru