Kolik tweetuje američanů?

Organizace Pew Internet a American Life Project si provedly takový menší průzkum na téma "Kdo tweetuje?" a zjistily několik velmi zajímavých čísel.
reklama

Pokud pohlédneme na celková čísla, pak tweetuje (či používá obdobnou službu) 19 % amerických dospělých. Počet tweetujících žen překračuje počet tweetujících mužů. 26 % uživatel patří k Afroameričanům, 19 % k nehispáncům a 18 % k Hispáncům. Celých 33 % uživatel má mezi 18 a 29 roky, 22 % pak od 30 do 49.

Velmi nepřekvapivě bylo potvrzeno i to, co již všichni dávno vědí - uživatelé s bezdrátovým přístup k internetu tweetují častěji, nežli jejich na stůl s PC omezení kolegové. Vlastníci 4 a více zařízení schopných připojení k internetu tweetují ve 39 % případů. Tak či onak, tweetování se pomalu začíná stávat samotným pojmem spíše nežli jen názvem služby.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru