Kniha o Drupalu zdarma

Pro čtenáře Maxiorla mám takový malý dárek pod stromeček. Pokud se chystáte koupit si mou knihu o redakčním systému Drupal, zkuste se ozvat. Mám tu nějaké volné kousky.
reklama

Samozřejmě se nedostane na každého, ale těm z vás, kdo knihu opravdu chtějí a přijdou se zajímavým nápadem na vylepšení tohoto webu (vyšší návštěvnost, změna obsahu, design atd.), ji daruji. Počet kusů je samozřejmě omezen. Toto není soutěž, knihu nemohu dát každému, kdo mi pošle tip na nějaký článek. Taky musím, ač nerad, některé své čtenáře diskriminovat. Knihu nebudu nikam zasílat, takže je to podmíněno osobním odběrem někde v Brně, Břeclavi, případně zítra v Bratislavě (pokud počasí dovolí vyrazit na cestu). Máte-li zájem, napište. Taky budu rád, když mi sdělíte, k čemu kniha poslouží a proč jste se ji rozhodli zakoupit, resp. v tomto případě ji získat zadarmo.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Mám doma obě verze. První i tu aktualizovanou. Ten "přebytečný" kousek bych daroval jednomu začínajícímu Drupalistovi. Vynikající vánoční dárek.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru