Kniha o Drupalu zdarma

Pro čtenáře Maxiorla mám takový malý dárek pod stromeček. Pokud se chystáte koupit si mou knihu o redakčním systému Drupal, zkuste se ozvat. Mám tu nějaké volné kousky.
reklama

Samozřejmě se nedostane na každého, ale těm z vás, kdo knihu opravdu chtějí a přijdou se zajímavým nápadem na vylepšení tohoto webu (vyšší návštěvnost, změna obsahu, design atd.), ji daruji. Počet kusů je samozřejmě omezen. Toto není soutěž, knihu nemohu dát každému, kdo mi pošle tip na nějaký článek. Taky musím, ač nerad, některé své čtenáře diskriminovat. Knihu nebudu nikam zasílat, takže je to podmíněno osobním odběrem někde v Brně, Břeclavi, případně zítra v Bratislavě (pokud počasí dovolí vyrazit na cestu). Máte-li zájem, napište. Taky budu rád, když mi sdělíte, k čemu kniha poslouží a proč jste se ji rozhodli zakoupit, resp. v tomto případě ji získat zadarmo.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Mám doma obě verze. První i tu aktualizovanou. Ten "přebytečný" kousek bych daroval jednomu začínajícímu Drupalistovi. Vynikající vánoční dárek.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru