Klondike Poker Club běží na Drupalu

Webové stránky občanského sdružení Klondike Poker Club z Ústí nad Orlicí běží na redakčním systému Drupal. Ten nahradil dosavadní redakční systém Xoops, jehož možnosti i vzhled již pomalu zastarávaly.
reklama

Tato zpráva vlastně není tak úplně nová, Klondike Pokuer Club běží na Drupalu již několik týdnů. Myslím však, že stojí za zmínku. Nový design webu vytvořil Pavel Junk, implementaci Drupalu pak já (Jan Polzer).

Tato instalace Drupalu využívá klasickou kombinaci modulů (jádro, Views, CCK) doplněnou o možnost odesílání newsletterů pomocí Simplenews, kalendář, správce odkazů a fotogalerii.

Zajímavý byl import stávajících dat ze sytsému Xoops. Importní modul najdete na drupal.org, bohužel v době realizace webu byl k dispozici jen pro Drupal 5. Postup byl tedy takový, že se data naimportovala do Drupalu 5 a následně se provedl upgrade na šestku.

Po dokončení nového webu bylo ještě třeba doimportovat několik nových uživatelů a článků. Zde stačilo vykopírovat některé funkce z převodního modulu a vložit je do stránky s nastavením zpracování kódu PHP.

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

stranky vypadaji hodne pohodove, jen bych jeste zmenil faviconu a na uvodni strance uplne dole, je listovani stranek. nebylo by spatne sipku, ktera patri k polozce posledni, hodit na stejnou radku.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru