Klondike Poker Club běží na Drupalu

Webové stránky občanského sdružení Klondike Poker Club z Ústí nad Orlicí běží na redakčním systému Drupal. Ten nahradil dosavadní redakční systém Xoops, jehož možnosti i vzhled již pomalu zastarávaly.

Reklama

Tato zpráva vlastně není tak úplně nová, Klondike Pokuer Club běží na Drupalu již několik týdnů. Myslím však, že stojí za zmínku. Nový design webu vytvořil Pavel Junk, implementaci Drupalu pak já (Jan Polzer).

Tato instalace Drupalu využívá klasickou kombinaci modulů (jádro, Views, CCK) doplněnou o možnost odesílání newsletterů pomocí Simplenews, kalendář, správce odkazů a fotogalerii.

Zajímavý byl import stávajících dat ze sytsému Xoops. Importní modul najdete na drupal.org, bohužel v době realizace webu byl k dispozici jen pro Drupal 5. Postup byl tedy takový, že se data naimportovala do Drupalu 5 a následně se provedl upgrade na šestku.

Po dokončení nového webu bylo ještě třeba doimportovat několik nových uživatelů a článků. Zde stačilo vykopírovat některé funkce z převodního modulu a vložit je do stránky s nastavením zpracování kódu PHP.

 

Tagy: 

Reklama

Komentáře

stranky vypadaji hodne pohodove, jen bych jeste zmenil faviconu a na uvodni strance uplne dole, je listovani stranek. nebylo by spatne sipku, ktera patri k polozce posledni, hodit na stejnou radku.

Přidat komentář