Kinect pro Windows přichází do ČR

Zařízení Kinect pro Windows se v říjnu konečně dostane i na český trh. Spolu s ním Microsoft vydá i několik aktualizací systému.

Reklama

Microsoft vydá aktualizace pro své rozhraní Kinect pro Windows spolu s novým vývojářským kitem jen pár týdnů před tím, než se na pultech obchodů objeví Windows 8. Díky aktualizaci vydané 8. října dostanou vývojáři širší přístup k datům ze senzorů. Aktualizace přinese samozřejmě také podporu desktopových aplikací pro Windows 8, Microsoft .NET 4.5 a Visual Studia 2012. Pro nás je určující zprávou to, že se hardware Kinect pro Windows konečně dostane i do České republiky.

Kromě ČR Microsoft plánuje své senzory vydat i v dalších sedmi zemích, a to v Číně, Čile, Kolumbii, Řecku, Maďarsku a Polsku. Microsoft očekává, že vývojáři v těchto regionech Kinect pro Windows náležitě využijí a vytvoří nová bezdotykové řešení. Kinect pro Windows a SDK verze 1.0 byl vydán ve dvanácti zemích před sedmi měsíci. Na konci roku 2012 bude dostupný již na 38 trzích. Cena zařízení začíná na 249 dolarech.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář