Kinect pro Windows přichází do ČR

Zařízení Kinect pro Windows se v říjnu konečně dostane i na český trh. Spolu s ním Microsoft vydá i několik aktualizací systému.
reklama

Microsoft vydá aktualizace pro své rozhraní Kinect pro Windows spolu s novým vývojářským kitem jen pár týdnů před tím, než se na pultech obchodů objeví Windows 8. Díky aktualizaci vydané 8. října dostanou vývojáři širší přístup k datům ze senzorů. Aktualizace přinese samozřejmě také podporu desktopových aplikací pro Windows 8, Microsoft .NET 4.5 a Visual Studia 2012. Pro nás je určující zprávou to, že se hardware Kinect pro Windows konečně dostane i do České republiky.

Kromě ČR Microsoft plánuje své senzory vydat i v dalších sedmi zemích, a to v Číně, Čile, Kolumbii, Řecku, Maďarsku a Polsku. Microsoft očekává, že vývojáři v těchto regionech Kinect pro Windows náležitě využijí a vytvoří nová bezdotykové řešení. Kinect pro Windows a SDK verze 1.0 byl vydán ve dvanácti zemích před sedmi měsíci. Na konci roku 2012 bude dostupný již na 38 trzích. Cena zařízení začíná na 249 dolarech.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru