Kerio WinRoute Firewall 6.4 zamezí zneužívání Internetu

Funkce Internet monitoring produktu Kerio WinRoute Firewall poskytuje manažerům nástroj pro jednoduché sledování využití Internetu. Společnost Kerio Technologies, výrobce komunikačního a bezpečnostního softwaru pro malé a středně velké společnosti, dnes oznámila, že uvádí na trh nový Kerio WinRoute Firewall 6.4. Nová verze modulu pro monitoring užívání Internetu nazvaná Kerio StaR poskytuje rozšířený, komplexní reporting, který nabízí jak manažerům v oblasti IT tak ostatním manažerům výkonný nástroj pro sledování návyků uživatelů na Internetu a který zároveň zamezuje bezúčelnému brouzdání na Internetu. 
reklama

Nové funkce reportingu v Kerio StaR umožňují vytvořit jasný a srozumitelný profil pro každého uživatele Internetu v dané organizaci. Nové reporty vytvářejí názorný seznam webových stránek navštívených během dne a také čas strávený na každé z uvedených stránek. Report zároveň poskytuje seznam všech dotazů zadaných do vyhledavačů jako je např. Google, výpis stahovaných souborů a jejich velikost, přehled aktivit Instant Messagingu, seznam multimediálních aktivit jako je užívání internetového rádia nebo sledování videozáznamů na stránkách YouTube a soupis vzdálených připojení.

Všechny reporty z funkce Kerio StaR lze nastavit podle zaměstnanců a časových rozmezí a jsou k dispozici ve snadno tisknutelném formátu. Manažeři přistupují ke statistikám a reportům prostřednictvím speciální zabezpečené, heslem chráněné, internetové stránky. „Je až šokující, jaké množství detailních informací dokáže report poskytnout,“ říká Martin Poisel, CIO ve firmě Mapnet, české ISP společnosti, která poskytuje Kerio MailServer a web hosting. Získané informace poskytují vodítko pro změny filtrování, které jsou nezbytné pro implementaci vysoce flexibilních a rozsáhlých schopností Kerio WinRoute Firewallu filtrovat obsah. 

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.cz) obohacuje trh se softwarovými nástroji na zabezpečení internetové komunikace již od roku 1997. Zabývá se vývojem softwarových řešení poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě.

Společnost má centrálu v kalifornské Santa Claře a pobočky v České republice a Velké Británii. Mezi partnery Kerio Technologies při vývoji softwarových technologií patří firmy McAfee (NYSE: MFE), International Business Machines Corporation(NYSE: IBM) a Notify Technology Corporation (OTC: NTFY). Kerio je Microsoft Gold Partner.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru