Kerio MailServer podporuje nový Apple iPhone 3G

Společnost Kerio Technologies Inc., výrobce mnoha cenami ověnčeného softwaru pro internetovou bezpečnost a zpracovávání zpráv, dnes oznámila, že produkt Kerio MailServer, e-mailové groupwarové řešení, nativně podporuje Apple iPhone včetně funkcí celosvětově požadovaných v sektoru malých a středních podniků. S Kerio MailServerem mohou uživatelé stávajících zařízení Apple iPhone i nově vydané verze Apple iPhone 3G využít všech výhod přímo doručovaných e-mailů, kontaktů a kalendářů, stejně tak možnosti jejich vzdáleného vymazání.
reklama

„Kerio MailServer nabízí možnost nativní přímé synchronizace e-mailů, kontaktů a kalendářů se zařízeními Apple iPhone pomocí protokolu Microsoft Exchange ActiveSync," řekl Tomáš Soukup, Product Development Manager Kerio MailServeru ze společnosti Kerio Technologies. „Toto je rozhodující pro všechny Mac uživatele z podnikové sféry - vyvinuli jsme vysoce flexibilní e-mailový server s mimořádným úspěchem na platformě Mac, jenž nyní umožňuje bezdrátově synchronizovat kritická data se zařízeními iPhone upgradovanými na verzi 2.0, vše na jednoduché platformě Apple."

„Kerio Technologies jsou Spojenými národy groupwarového software, svou náklonnost rozdělují rovným dílem mezi Mac, Windows a Linux," řekl Heft Bernstein z konzultační společnosti Digital Desktop, USA. „S řešením od Keria mohu nabídnout svým klientům, kteří používají iPhone pro e-maily, plánování času a kontakty tu nejvyšší hodnotu."

Zákazníci mají svobodu volby při výběru klientských aplikací, včetně iCal, Address Book nebo Microsoft Entourage na Mac OS X nebo Microsoft Outlook na platformě Windows pro integraci e-mailů, kalendářů a kontaktů. Zařízení iPhone a další smartphony včetně zařízení Windows Mobile, Palm, Symbian nebo Blackberry se připojují bezdrátově ke Kerio MailServeru a průběžně tak udržují aktuální informace pro každého uživatele ve společnosti. Server od Keria nabízí kompletní groupwarové řešení s antivirovou a antispamovou ochranou, integrovaným zálohováním a archivací. Pro více informací navštivte www.kerio.cz/kms_iphone.html.

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.cz) obohacuje trh se softwarovými nástroji na zabezpečení internetové komunikace již od roku 1997. Zabývá se vývojem softwarových řešení poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě.

Společnost má centrálu v kalifornském San Jose a pobočky v České republice, Velké Británii a Rusku. Mezi partnery Kerio Technologies při vývoji softwarových technologií patří firmy McAfee, Inc. (NYSE: MFE), International Business Machines Corporation (NYSE: IBM) a Notify Technology Corporation (OTCBB: NTFY). Společnost Kerio je Microsoft Gold Partner.

Časopis Windows IT Pro ocenil v srpnu 2007 Kerio MailServer jako Editer's Best. V srpnu 2006 získal Kerio MailServer ocenění Editor's Choice časopisu Windows IT Pro v rámci testu alternativních řešení programu Microsoft Exchange.

Tagy
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru