Kerio Connect 7 aneb nový groupwarový server

Produkt, jež byl dříve známý pod jménem Kerio MailServer, oslovuje zejména trhy středně velkých podniků, které mají své kanceláře v několika lokacích a tudíž je z jejich strany poptávka po možnosti propojit nezávislé servery prostřednictvím jediné distribuované domény.
reklama

Jak se dá z filozofie novinky předpokládat, Kerio Connect 7 ocení především ty podniky, které mají svoje pobočky na různých zeměpisných místech. Podobné podniky dnes obvykle v kancelářích umístěných v jiných městech (nebo zemích) instalují samostatné poštovní servery. Tímto ale logicky firma ztrácí výhody jediného serveru.

A právě výše uvedený příklad použití je typickou situací, kterou se snaží vyřešit Kerio Connect 7 – ten umožňuje firmám propojit všechny servery v jediný cluster, čímž serverům umožní sdílet skupiny uživatelů, sledovat dostupnost konkrétních pracovníků, sdílet kontakty v globálním adresáři či zdroje jako například zasedací místnosti apod.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Kerio Technologies

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru