Ke stažení AVG Anti-Virus Free 2012

Je-li vaším oblíbeným antivirem AVG, můžete nyní stahovat jeho nejnovější verzi s číselným označením 2012. Jak se již stalo zvykem, k dispozici je i bezplatná varianta tohoto původně českého antiviru. Potřebujete-li firewall a další pokročilé bezpečnostní nástroje, musíte už sáhnout po placené verzi.
reklama

AVG Anti-Virus Free 2012 je bezplatný antivirus sloužící jako základní ochrana pro počítače. Pokud se spolehnete na firewall ve Windows (a ve Windows 7 není důvod mu nevěřit), jste dostatečně inteligentní na to, abyste nepotřebovali dodatečnou ochranu před phishingem a obejdete se bez funkce zrychlující stahování videa z YouTube, pak vám bezplatná varianta AVG postačí.

Srovnání placené a zdarma dostupné verze AVG najdete na stránce ke stažení.

Novinky a vylepšení v AVG 2012

Novinky v antiviru AVG 2012 zahrnují několik zdokonalení komponenty AntiRootkit (lépe si poradí například s rootkitem Alureon), vylepšenou podporu antispamového řešení, zvýšení rychlosti dokonalosti kontroly počítače, vylepšení firewallu a různé drobné opravy. Řešena je také celá řada problémů s kompatibilitou, například s Google Chrome, Outlookem 2010, souborovým systémem NTFS. Nově jste také upozornění na další konfliktní antiviry, pokud se k nim pokusíte AVG 2012 nainstalovat.

AVG 2012

Novinkou je zcela přepracovaná nástrojová lišta pro webový prohlížeč a optimalizace stahování přes http při zapnutém AVG akcelerátoru.

Kompletní seznam novinek v AVG 2012 najdete na stránce Poznámky k verzi.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru