Když hledáte starší software...

Ne každá nová verze programu přinese taková vylepšení, aby vyhověla všem uživatelům. Z některých programů se postupem času stává neohrabaný moloch. Ta tam je rychlá a jednoduchá aplikace, která vám vyhovovala. Víte, kde hledat starší verze oblíbeného softwaru, pokud je chcete znovu použít?
reklama

Problémem řady stahovacích webů je skutečnost, že udržují aktuální pouze databázi nejnopvějších verzí softwaru. V praxi tak může být velký problém najít osvědčenou starší verzi prohlížeče obrázků ACDSee, původní Paint Shop Pro nebo ICQ Lite. Naštěstí existuje web, který momentálně nabízí necelé dvě stovky programů ve více jak dvou tisících různých verzích.

Pokud si tedy chcete osvěžit staré dobré časy, kdy programy na sebe nenabalovaly zbytečnosti, koukněte na OldVersion.com.

Mimochodem, pochlubte se, používáte ještě nějaký starý program navzdory aktuálním trendům?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru