Kdy se dočkáme Palmu Pre?

Atraktivního komunikátoru Palm Pre si již užívají obyvatelé USA, ovšem starý kontinent na svoji zkušenost s tímto prvním webOS strojkem ještě pořád čeká...
reklama

Pokud jsou naše zdroje pravdivé, pak bychom si měli ještě pár měsíců počkat. Abychom byli úplně konkrétní, ústy jednoho ze zástupců východoevropského distributora I.R.I.S. bylo sděleno, že nejdříve se tohoto zajímavé strojku dočkáme koncem září. Cena nedotovaného kousku by se měla pohybovat kolem 400 EUR.

Palm Pre

Palm Pre

Proč na Palm Pre komunita natolik netrpělivě čeká je každému příznivci kapesních počítačů značky Palm jistě velmi dobře známo. Pro ty ostatní to raději připomeneme - bude to totiž vůbec první podobný milník v dějinách Palmu. Nový webOS má nabídnout doposud nevídané věci - za vypíchnutí z nich stojí zejména bezdrátová synchronizace a plnohodnotný multitasking.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru