Kam zmizel RSS Point?

Zrovna připravuji obsah na DVD Computeru a chystám se ke stažení čtečky RSS Point. Ale ouha, na webu www.rsspoint.cz je informace o supermarketu EVA.cz. Kam zmizela oblíbená RSS čtečka?
reklama

Když zadáte dotaz do vyhledávače, najde vám na www.rsspoint.net i na www.rsspoint.cz web s informací o tom, že společnost Zásobování a.s. otevřela 11.11. 2002 největší supermarket v okrese Mělník a hledá dodavatele.

Docela mě to překvapilo, RSS Point byla docela oblíbená čtečka. Že by i přesto majitel její vývoj ukončil a doménu prodal? Nebo se stal obětí doménového spekulanta? Víte-li více, napište do komentářů pod touto zprávičkou.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru