Kam o víkendu: přijďte na DrupalCampCS

O víkendu by sice mělo být krásné slunečné počasí, ale proč se před sluníčkem nezavřít do přednáškové místnosti? Zvlášť, když se pořádá setkání českých a slovenských drupalistů za příznivou cenu. Přijďte na DrupalCampCS v Bratislavě.
reklama

Když si vybavím nějaký Drupal Camp, tak je to většinou ve spojení s tím, jak je to drahá akce. Ten, který se pořádá tento víkend v Bratislavě je však dostupný úplně každému, koho Drupal zajímá. Třídenní akce běží od pátku do neděle, přičemž v sobotu je hlavní přednášková část, ostatní dny se konají různá cvičení a ukázky Drupalu.

Program přednášek na DrupalCampCS

Přednášky jsou na akci rozděleny do dvou souběžných bloků. Vše uvede informace o stavu drupalistů na slovenských tocích. Ve WEDOS room si pak můžete poslechnout informace o tvorbě témat vzhledu, o právech a povinnostech provozovatele webu (od majitele Wedosu), o spouštění většího eshopového řešení, o tvorbě vícejazyčného webu a o Drupalu 8.

Druhý blok nabídne přednášky o OCD deploymentu pro Drupal 8, informace od drupalistů z České televize, pro mě osobně hodně zajímavou přednášku Headless Drupal 8, tipy ke zvýšení výkonu a něco o virtualizaci vývojového prostředí.

Přednášet budou jak čeští a slovenští experti, tak i zahraniční hosté.

Další informace

Vstupenky si stále můžete koupit online na webu drupalcs.camp. Cena je od 2 do 45 €. Na webu najdete též podrobnější program, seznam přednášejících a popis místa konání.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru