Kam o víkendu: přijďte na DrupalCampCS

O víkendu by sice mělo být krásné slunečné počasí, ale proč se před sluníčkem nezavřít do přednáškové místnosti? Zvlášť, když se pořádá setkání českých a slovenských drupalistů za příznivou cenu. Přijďte na DrupalCampCS v Bratislavě.

Reklama

Když si vybavím nějaký Drupal Camp, tak je to většinou ve spojení s tím, jak je to drahá akce. Ten, který se pořádá tento víkend v Bratislavě je však dostupný úplně každému, koho Drupal zajímá. Třídenní akce běží od pátku do neděle, přičemž v sobotu je hlavní přednášková část, ostatní dny se konají různá cvičení a ukázky Drupalu.

Program přednášek na DrupalCampCS

Přednášky jsou na akci rozděleny do dvou souběžných bloků. Vše uvede informace o stavu drupalistů na slovenských tocích. Ve WEDOS room si pak můžete poslechnout informace o tvorbě témat vzhledu, o právech a povinnostech provozovatele webu (od majitele Wedosu), o spouštění většího eshopového řešení, o tvorbě vícejazyčného webu a o Drupalu 8.

Druhý blok nabídne přednášky o OCD deploymentu pro Drupal 8, informace od drupalistů z České televize, pro mě osobně hodně zajímavou přednášku Headless Drupal 8, tipy ke zvýšení výkonu a něco o virtualizaci vývojového prostředí.

Přednášet budou jak čeští a slovenští experti, tak i zahraniční hosté.

Další informace

Vstupenky si stále můžete koupit online na webu drupalcs.camp. Cena je od 2 do 45 €. Na webu najdete též podrobnější program, seznam přednášejících a popis místa konání.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář