JW FLV Media Player podporuje YouTube API

Oblíbený flashový přehrávač JW FLV Media Player vyšel v nové verzi 3.16 a přináší několik zajímavých novinek, které se dotknou implementátorů (většinou majitelů webů) i těch, kteří JW FLV Media Player využívají jako konzumenti (návštěvníci webu).

Reklama

V první řadě se jedná o podporu aplikačního rozhraní populární služby YouTube určené pro sdílení videa. JW FLV Media Player teď můžete použít k přehrávání videa z tohoto serveru, stačí zadat adresu, kterou vám YouTube sdělí.

Další vylepšení se týká podpory hardwarové akcelerace při celoobrazovkovém přehrávání. Dopad to bude mít především na návštěvníky webů s JW FLV Media Playerem. Videa by se jim měla přehrávat o něco plynuleji; tedy pokud to umožní jejich internetové připojení.

Pod ovládací panel přehrávače je přidán vyhledávací boxík. Méně příjemnou skutečností (jak pro koho, je přidání reklamy do videa – nelze ji přeskočit a není zobrazena v playlistu). Vzhledem k tomu, že JW FLV Media Player je open source, můžete z něj nechtěné funkce a vlastnosti odstranit.

Vložení reklamy do tohoto přehrávače má jediný důvod – propagaci autorovi společnosti, která vám umožní na reklamách ve vašem videu získat nějaký ten dolar. Informace najdete na www.longtailvideo.com. Novou verzi můžete stahovat z www.jeroenwijering.com.

Verze 4.0 byla zatím odložena, nicméně vydání její bety je plánováno na druhou polovinu tohoto týdne.

Reklama

Komentáře

Tento palyer teprve lehce zkouším, proto bych se rád zeptal těch, kteří jej již používají: lze mu předložit AVI soubor (v Xvidu)? Tuším, že ne, ale třeba má někdo nějaký tip. Protože proč zbytečně převádět xvid do flashe :-/ když evidentně podporuje třeba h264.

Ještě jsem to nezkoušel, ale myslím, že to AVI přežvýká.

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

jak se tvoří ten vyber videi ci seznam (xlm ???)
Diky

Dobrý den, nevíte jak vložit reklamu do tohoto přehrávače? Zkoušel jsem to přes to přes ADsolution na jejich stránkách avšak neůspěšně. Děkuji moc

Dobrý den, netuším.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář