JW FLV Media Player podporuje YouTube API

Oblíbený flashový přehrávač JW FLV Media Player vyšel v nové verzi 3.16 a přináší několik zajímavých novinek, které se dotknou implementátorů (většinou majitelů webů) i těch, kteří JW FLV Media Player využívají jako konzumenti (návštěvníci webu).
reklama

V první řadě se jedná o podporu aplikačního rozhraní populární služby YouTube určené pro sdílení videa. JW FLV Media Player teď můžete použít k přehrávání videa z tohoto serveru, stačí zadat adresu, kterou vám YouTube sdělí.

Další vylepšení se týká podpory hardwarové akcelerace při celoobrazovkovém přehrávání. Dopad to bude mít především na návštěvníky webů s JW FLV Media Playerem. Videa by se jim měla přehrávat o něco plynuleji; tedy pokud to umožní jejich internetové připojení.

Pod ovládací panel přehrávače je přidán vyhledávací boxík. Méně příjemnou skutečností (jak pro koho, je přidání reklamy do videa – nelze ji přeskočit a není zobrazena v playlistu). Vzhledem k tomu, že JW FLV Media Player je open source, můžete z něj nechtěné funkce a vlastnosti odstranit.

Vložení reklamy do tohoto přehrávače má jediný důvod – propagaci autorovi společnosti, která vám umožní na reklamách ve vašem videu získat nějaký ten dolar. Informace najdete na www.longtailvideo.com. Novou verzi můžete stahovat z www.jeroenwijering.com.

Verze 4.0 byla zatím odložena, nicméně vydání její bety je plánováno na druhou polovinu tohoto týdne.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Tento palyer teprve lehce zkouším, proto bych se rád zeptal těch, kteří jej již používají: lze mu předložit AVI soubor (v Xvidu)? Tuším, že ne, ale třeba má někdo nějaký tip. Protože proč zbytečně převádět xvid do flashe :-/ když evidentně podporuje třeba h264.

návštěvník

jak se tvoří ten vyber videi ci seznam (xlm ???)
Diky

návštěvník

Dobrý den, nevíte jak vložit reklamu do tohoto přehrávače? Zkoušel jsem to přes to přes ADsolution na jejich stránkách avšak neůspěšně. Děkuji moc

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru