Jennifer Lopez a Harvard na Drupalu

S informacemi o zajímavých webech běžících na Drupalu se poslední dobou skoro roztrhl pytel. Tvůrce Drupalu nedávno zmiňoval web Britney Spears, nyní objevil další.
reklama

Také Jennifer Lopez má web, který běží na Drupalu. Abych pravdu řekl, moc se mi ale nelíbí. Obsah je nesouvisle rozházený na stránce, reklama od Google AdSense působí jako pěst na oko, příliš mnoho položek v menu způsobuje jeho nepřehlednost, podivná je i favicon webu.

V jednodušším, ale přehlednějším, podání je vytvořen web HarvardScience, fakulty Harvardské univerzity. Zajímavé je zabudování Flashe do klasického informačního rozhraní Drupalu.

Zdroj: Dries Buytaert

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru