Je známo údajné datum vydání Windows 8

Sotva pár měsíců poté, co byly světu představeny Windows 7 je údajně známo již i předběžné datum uvedení následovníka logicky označeného jako Windows 8.
reklama

Za celou událostí stojí jistý blogger tvrdící, že je bývalým zaměstnancem Microsoftu (prý zde pracoval do poloviny června minulého roku, takže možná jedna z obětí zeštíhlovacích akcí, která se mstí). A právě ten na svém webu uveřejnil informaci, jaké má společnost údajně plány pro nejbližší 3 roky.

Dalšího operačního systému z řady MS Windows se máme dočkat ve verzi W8 RTM zhruba kolem 1. července 2012. Pokud jde o Windows Server 2012, ty jsou přislíbeny ve verzi RTM též zhruba na počátek července. A co bylo řečeno o obou platí i pro Office 2012: Datum uvedení shodné.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru