Je známo konkrétní datum uvedení Office 2010

Ačkoliv měla řada redaktorů i lidí z IT branže u nás i v zahraničí svoje pochybnosti ohledně splnění slibu, který nám dal na začátku roku Steve Ballmer, opravdu se tak stalo. Microsoft totiž právě sdělil konkrétní datum uvedení Office 2010 na trh.
reklama

Není žádným tajemstvím, že veřejnost obvykle bere prohlášení Stevea Ballmera rezervovaně, o to více tehdy, pokud jde o uvádění novinek. Je proto jen logické, že se mnozí ptali sami sebe, nakolik vážně myslel Steve svůj lednový slib. Připomínáme, že tehdy prohlásil něco v tomto duchu: "Office 2010 budou připraveny k vydání v řádu měsíců".

Společnost Microsoft právě poměrně potichu a bez přehnané pompéznosti oznámila, že oficiálně uvede Office 2010 (a několik dalších přidružených produktů) na trh přesně 12. května. Mimochodem, běžní zákazníci, kteří si mezi dneškem a 30. zářím pořídí a aktivují Office 2007, budou mít nárok na upgrade zdarma poté, co se v červnu dočkáme i spotřebitelské verze.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru