Jaké problémy na vás patrně číhají při pokusu o upgrade na Windows 7?

Ještě pořád přemýšlíte, zda upgradovat z Windows XP či Vista na nejnovější Windows 7? Pak vám možná přijde k duhu informace na téma, na jaké problémy dle statistik při upgradu nejčastěji narazíte.
reklama

Osoby, které mají Windows 7 předinstalovány na konkrétním zařízení, se s největší pravděpodobností nesetkají s žádnými problémy, nicméně hladkou plavbu upgradovacím procesem bohužel nelze očekávat ve všech případech. Firma iYogi věnující se technické podpoře sestavila seznam problémů, na které při podobném procesu můžete narazit.

První pozici získal upgrade z Windows Vista, který při hlášení o dokončení 62 % upgradu s oblibou zamrzá. Po rebootu má majitel nazpět Visty, ovšem to není to, co chtěl, že ano. Web iYogi obsahuje návod, jak vše zdárně dovést do konce. Dalším velmi často se vyskytujícím problémem je zmizení písmena u DVD jednotky. Třetí a čtvrté místo obsadily problémy týkající se grafického rozhraní Windows Aero – tu nefunguje průhlednost a onde zase přesunování okna za současné změny rozměrů. Zbytek zádrhelů viz zdroj.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru