Jaké problémy na vás patrně číhají při pokusu o upgrade na Windows 7?

Reklama

Ještě pořád přemýšlíte, zda upgradovat z Windows XP či Vista na nejnovější Windows 7? Pak vám možná přijde k duhu informace na téma, na jaké problémy dle statistik při upgradu nejčastěji narazíte.

Osoby, které mají Windows 7 předinstalovány na konkrétním zařízení, se s největší pravděpodobností nesetkají s žádnými problémy, nicméně hladkou plavbu upgradovacím procesem bohužel nelze očekávat ve všech případech. Firma iYogi věnující se technické podpoře sestavila seznam problémů, na které při podobném procesu můžete narazit.

První pozici získal upgrade z Windows Vista, který při hlášení o dokončení 62 % upgradu s oblibou zamrzá. Po rebootu má majitel nazpět Visty, ovšem to není to, co chtěl, že ano. Web iYogi obsahuje návod, jak vše zdárně dovést do konce. Dalším velmi často se vyskytujícím problémem je zmizení písmena u DVD jednotky. Třetí a čtvrté místo obsadily problémy týkající se grafického rozhraní Windows Aero – tu nefunguje průhlednost a onde zase přesunování okna za současné změny rozměrů. Zbytek zádrhelů viz zdroj.

Zdroj: Internetnews

Reklama

Přidat komentář