Jaké budou edice Windows 8?

Na internetu se již objevují spekulace okolo edicí budoucích Windows 8. Na webu careers.microsoft.com vyšel také inzerát hledající členy týmu Windows SKU, tedy manažery starající se o různé edice Windows.
reklama

Od příchodu Windows Vista jsou edice tohoto operačního systému rozděleny do několika skupin a cenových relací. Najdeme zde úplně základní verzi systému s několika omezeními, verze pro domácí uživatele, verze do podniků, multilicenční edice a samozřejmě edice Ultimate obsahující veškerou dostupnou funkcionalitu. Platí o i pro aktuální Windows 7.

Vzhledem k tomu, že Microsoft hledá lidi rovnou do celého týmu Windows SKU, můžeme předpovídat, že edicí Windows bude opět několik. Stephen Chapman z webu Microsoft Kitchen vidí edice Windows 8 takto:

  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Ultimate
  • Windows 8 Professional
  • Windows 8 Home Premium
  • Windows 8 Home Basic
  • Windows 8 Starter

Kterým edicím dáváte přednost? Je to pro vás vodítko například při výběru notebooku?

Zdroj: Windows 8: The SKUs are Here to Stay

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru