Jak se přepínat mezi více účty na Twitteru

Webová verze Twitteru se dočkala upravené funkce umožňující snadné přepínání mezi více účty na této sociální síti. Doposud zřejmá výsada mobilních aplikací, TweetDecku a aplikací třetích stran je tak více na očích i v základní podobě Twitteru.
reklama

Kde přepínání mezi účty na Twitteru najdete? Jestli jste si dnes načetli twitter.com, možná jste si všimli, že u odkazu na Profil zmizela fotografie vašeho účtu.

Přesunula se odtud dolů, na novou položku s rozbalovací nabídkou. Stačí na ni kliknout a použít funkci Přidat existující účet. Až tak učiníte, objeví se ještě volba pro správu napojených účtů.

Twitter s novinkou v podobě přepínání účtů

Modrý puntík u rozbalovačky a číslo v ní vás také upozorní na počet nových oznámení v dalších účtech, na které se v tu chvíli nedíváte.

Pro základní použití to úplně stačí. Pokud chcete vidět data z více účtů na jedné stránce najednou, případně plánovat publikaci tweetů na určitý čas, připomínám svůj starší článek o nástroji TweetDeck. Je přímo od Twitteru a umí nejenom tyto zmíněné vychytávky.

Přepínání mezi účty ve webovém Twitteru bylo i dříve, ale ne tak pohodlné. Za upozornění díky @hassmanm.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru