Jak rychle porovnat výsledky z vyhledávačů Google a Bing?

Také vás zaujal vyhledávač Bing a rádi byste porovnali jeho výsledky s Googlem? Není problém. Stačí použít speciální stránku, která rozdělí okno na dvě poloviny, ve kterých zobrazí oba vyhledávače.
reklama

Vyhledávač Bing vtrhl na internet překvapivě razantně v porovnání s jeho předchůdcem Live Search. Podle některých zdrojů dokonce obsadil 16% podíl v USA. Je tedy více než na místě si porovnat jeho výsledky s Google tváří v tvář.

Poslouží vám k tomu jednoduchá webová stránka na adrese www.blackdog.ie/google-bing/search.php. V rozdělené stránce uvidíte oba vyhledávače, k dispozici je ještě horní rám, kde můžete měnit třeba jazykovou verzi.

Tip: O vyhledávači Bing jsem psal nedávno v článku Bing Webmaster Center: přináší novinky?.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru