Jak by mohl vypadat Chrome OS tablet?

Jakoby nemohla už ani unést všechen ten ruch kolem Apple iPadu a jeho uvedení před týdnem, rozhodla se firma Google zdůraznit svůj vlastní koncept tabletu běžícího jak jinak než na Chrome OS.
reklama

Prozatím se nejedná o samostatný produkt, ale stále jen o koncept, což raději ještě jednou zdůrazňujeme. Informace o konceptu jsou venku již od doby začínající přesně dva dny před uvedením Apple iPadu, ovšem žádných mimořádně dlouhých rešerší na téma „jaké to skutečně bude?“ se internet nedočkal. On se vlastně nedočkal ani prakticky žádné zmínky, což musíme minimálně my napravit, anžto jsou naše dojmy z Apple iPadu, řekněme, rezervované.

[inline:tablet2.100.jpg]

Za konceptem stojí jmenovitě jistý Glen Murphy, což je člověk, jenž má u Google na starost design prohlížeče Google Chrome (a samozřejmě potažmo i na něm stavícího Chrome OS). Ačkoliv je Chrome OS primárně mířen do oblasti webbooků a netbooků, stále má dle Google potenciál na velmi slušný tablet.

Zdroj: Cnet Tech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru