Jak dlouho Google trvá zaindexovat přírodní katastrofu?

V čase 10:09:36 PST došlo v San Franciscu k mírnému, avšak lidmi stále pociťovatelnému zemětřesení o síle 4,1. Postiženou oblastí byla Bay Area. Nás dnes však bude zajímat především to, za jak dlouho si pohromy všiml Google.
reklama

Ačkoliv první výsledky napovídaly, že k tomu došlo až 6 minut po započetí zemětřesení, samotný Google sdělil, že patřičná úprava výsledků proběhla již po méně než 2 minutách. Důvod, proč se autorovi článku zdálo, že to trvá minut 6 je ten, že byl v Detroitu využívajícím jiné datové centrum.

Zpoždění pouhých 6 minut je u firmy velikosti Google hodnota více než slušná. Na druhou stranu to ale nelze brát jako stabilní výsledek i pro příště, jelikož Bay Area je přecpaná technikou i kamerami. Tak či onak, jsme si jisti, že i o konci světa bychom se dozvěděli dříve skrze Google, nežli z jiného média...

Zdroj: Deep Tech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru