Jak dlouho bude trvat upgrade na Windows 7?

Zajímat nás tentokrát nebude nějaká abstraktní tržní předpověď, ale pěkně konkrétní naměřené časy z praxe. Tak tedy, za jak dlouho zájemci upgradují z Vista nebo tento OS čistě nainstalují?
reklama

Společnost Microsoft v pátek sdělila, že dle jejích zkušeností trvá upgrade z Windows Vista na modernější Windows 7 i přes zhruba 20 hodin. To nejlepší, v co mohou uživatelé doufat, je 1 hodina 24 minut sdělil Chris Hernandez z Windows Deplyoment týmu na firemním blogu.

Takzvaná "čistá" instalace je kapku jiný případ - pokud uživatel drží svoje data a aplikace na jiném místě, nežli je právě systémový disk, pak se s přímým přepsáním OS dostane na 27-46 minut. Zmíněná data byla získána z celkem 3 typů simulovaných uživatelských profilů: Low, Medium a Super User level.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru