Jak bude vypadat UI PDA nové generace? Podívejte se sami...

Společnost HTC má již dlouho zvyk nahrazovat vestavěné rozhraní Windows Mobile za svoje vlastní. Až donedávna bylo standardním UI na komunikátorech i smartphonech TouchFLO, nicméně to se záhy změní.
reklama

Firma HTC již v letošním červnu naznačila, jak bude nová verze uživatelského rozhraní vypadat. Mimochodem, nejprve by se mělo objevit na nových modelech s Google Android OS a v nepříliš vzdálené budoucnosti se pak stát standardním rozhraním i na platformě Windows Mobile (tam ponese označení "Manila").

Po TouchFLO ovšem není třeba nijak zvlášť truchlit. HTC Sense UI s ním sdílí základní design, trochu jej ovšem mění. Na každý pád je ale jeho obsluha oproti TouchFLO jaksi prosvětlenější a barevnější zkušeností. Po obsahové stránce však mnoho změn nehledejme - funkce a tlačítka jsou stále sdruženy na hlavní dolní liště. Zda je nová modifikace pozitivum či negativum si ale již každý musí rozhodnout sám...

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru