Jak bude vypadat 3D obraz na nové konzoli od Nintenda?

Nejlépe prodávanou přenosnou konzolí na trhu je v současné době řada konzol Nintendo DS. Tyto konzole Nintendu generují velké množství peněz a jistě jde o jednu z nejúspěšnějších platforem, které společnost vlastní.
reklama

Hráči po celém světě tak netrpělivě očekávají, co přinese nová verze konzole, která ponese název 3DS a na trhu by se měla objevit v tomto fiskálním roce. Informací o konzoli je zatím jen poskrovnu - ví se však, že zařízení bude schopné produkovat 3D obraz, k jehož zobrazení nebude třeba speciálních brýlí. To prý díky speciálnímu displeji od společnosti Sharp. Magazín BusinessWeek před pár dny prováděl rozhovor s šéfem Nintendo America Reggie Fils-Aimem, který řekl, že "Nintendo 3DS je zcela novou platformou" a přinese zážitek, jaký by předchozí konzole DS nemohla nikdy zprostředkovat. Je vidět, že Nitendo od konzole čeká opravdu hodně - podle Fils-Aime bude 3DS nejvýznamnějším vydáním produktu Nintenda od roku 2004, kdy se společnost přesunula od Gameboye na platformu DS. Konkrétnější informace však šéf americké divize Nintenda opět nechtěl prozradit s tím, že budou zveřejněny v létě na veletrhu E3. Je pravdou, žen Nintendo konzoli 3DS opravu potřebuje. Konzole DS se prodává čím dál hůře - do konce tohoto fiskálního roku se předpokládá pokles tržeb o 31%. Celkově si však Nintendo platformu může jen a jen pochvalovat - od jejího vydání v roce 2004 se již prodalo 125 milionů kusů této konzole. Otázkou je, jak kvalitní trojrozměrný obraz nové zařízení od Nintenda přinese.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru