Jak bude vypadat 3D obraz na nové konzoli od Nintenda?

Nejlépe prodávanou přenosnou konzolí na trhu je v současné době řada konzol Nintendo DS. Tyto konzole Nintendu generují velké množství peněz a jistě jde o jednu z nejúspěšnějších platforem, které společnost vlastní. Hráči po celém světě tak netrpělivě očekávají, co přinese nová verze konzole, která ponese název 3DS a na trhu by se měla objevit v tomto fiskálním roce. Informací o konzoli je zatím jen poskrovnu - ví se však, že zařízení bude schopné produkovat 3D obraz, k jehož zobrazení nebude třeba speciálních brýlí. To prý díky speciálnímu displeji od společnosti Sharp.

Reklama

Magazín BusinessWeek před pár dny prováděl rozhovor s šéfem Nintendo America Reggie Fils-Aimem, který řekl, že “Nintendo 3DS je zcela novou platformou” a přinese zážitek, jaký by předchozí konzole DS nemohla nikdy zprostředkovat. Je vidět, že Nitendo od konzole čeká opravdu hodně - podle Fils-Aime bude 3DS nejvýznamnějším vydáním produktu Nintenda od roku 2004, kdy se společnost přesunula od Gameboye na platformu DS.

Konkrétnější informace však šéf americké divize Nintenda opět nechtěl prozradit s tím, že budou zveřejněny v létě na veletrhu E3. Je pravdou, žen Nintendo konzoli 3DS opravu potřebuje. Konzole DS se prodává čím dál hůře - do konce tohoto fiskálního roku se předpokládá pokles tržeb o 31%. Celkově si však Nintendo platformu může jen a jen pochvalovat - od jejího vydání v roce 2004 se již prodalo 125 milionů kusů této konzole. Otázkou je, jak kvalitní trojrozměrný obraz nové zařízení od Nintenda přinese.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář