Jak Adobe tvrdí, že miluje Apple

Společnost Adobe spustila novou reklamní kampaň, ve které tvrdí, že konkurenční Apple doslova "miluje." Válka - jiné slovo už opravdu nelze použít - mezi Apple a Adobe ohledně Flashe stále pokračuje.
reklama

Adobe včera spustilo novou kampaň, která zahrnuje mimo jiné spuštění webové stránky s názvem "pravda o Flashi," jež je plná kritiky Apple a můžete na ní najít i otevřený dopis od zakladatelů Adobe. I když Apple není v textu přímo zmíněn, není pochyb, že kritika míří přímo na něj. Je však třeba říci, že Adobe svou kampaň pojalo trochu jinak, než Apple, který se nebál říci, že Flash je k ničemu a jen zpomaluje přenosná zařízení.

Adobe také zveřejnilo své texty o Apple a Flashi v několika novinách a na zpravodajských webových portálech. Reklama začíná velkým vyznáním lásky k Apple a pokračuje ironickým textem, ve kterém se píše, že "Adobe má rádo všechno kromě toho, když někdo diktuje co můžete vytvářet, jak to můžete vytvářet a jak to můžete užívat." Inženýři Adobe se pak na webu rozepsali o tom, jaký má Flash vliv na výkon zařízení v porovnání s ostatními technologiemi.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru