Jak Adobe tvrdí, že miluje Apple

Společnost Adobe spustila novou reklamní kampaň, ve které tvrdí, že konkurenční Apple doslova “miluje.” Válka - jiné slovo už opravdu nelze použít - mezi Apple a Adobe ohledně Flashe stále pokračuje.

Reklama

Adobe včera spustilo novou kampaň, která zahrnuje mimo jiné spuštění webové stránky s názvem “pravda o Flashi,” jež je plná kritiky Apple a můžete na ní najít i otevřený dopis od zakladatelů Adobe. I když Apple není v textu přímo zmíněn, není pochyb, že kritika míří přímo na něj. Je však třeba říci, že Adobe svou kampaň pojalo trochu jinak, než Apple, který se nebál říci, že Flash je k ničemu a jen zpomaluje přenosná zařízení.

Adobe také zveřejnilo své texty o Apple a Flashi v několika novinách a na zpravodajských webových portálech. Reklama začíná velkým vyznáním lásky k Apple a pokračuje ironickým textem, ve kterém se píše, že “Adobe má rádo všechno kromě toho, když někdo diktuje co můžete vytvářet, jak to můžete vytvářet a jak to můžete užívat.” Inženýři Adobe se pak na webu rozepsali o tom, jaký má Flash vliv na výkon zařízení v porovnání s ostatními technologiemi.

Zdroj: CNET

Reklama

Přidat komentář