IzyPhotoTip - Proměňte váš iPhone v pomocníka fotografa a cestovatele

Před několika dny byla v elektronickém obchodě AppStore uvedena další, původem česká, aplikace pro mobilní telefony iPhone – tentokrát se zaměřením na fotografy a cestovatele.
reklama

Mottem celé aplikace je "udělat z cestování ještě větší zábavu" a v kostce řečeno se jedná o jakýsi poznámkový blok fotografa. Titul totiž slouží k tomu, vést v evidenci údaje o zajímavých fotografických místech, která mají podobu vlaječek zapíchaných do ČR mapy. Vhodné tedy jednoznačně pro ty, kteří se rádi vrátí za skvělým snímkem.

Program IzyPhotoTip majiteli iPhonu umožní dotyčné místo uložit do jeho mobilního telefonu včetně GPS souřadnic, fotografií a dalších informací (například s jakou fotovýbavou se sem vrátit, v jakou roční dobu a čase). Fotografické tipy si samozřejmě můžeme dále spravovat, vyhledávat zajímavá místa kolem nás nebo údaje sdílet se svými přáteli.

Zdroj: izyapps.com

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru