iTunes zaplatí 10 000 USD za stažení jediné skladby

Je to vskutku tak - namísto toho, aby zákazník platil za skladbu, naopak jemu Apple uvolní kredit 10 000 USD. A v čem je háček ptáte se? Je to prosté - stačí být osobou, jež si stáhne z iTunes skladbu s pořadovým číslem 10 000 000 000.
reklama

Prakticky každý, kdo patří k impériu Apple již během let vydal za software i muziku nějaký ten peníz. Obliba služby Apple iTunes je mezi uživateli velmi vysoká, což jen potvzuje úspěch iTunes, kde zákazníci za 7 let existence nakoupili přes 9 925 000 000 skladeb. Rovných 10 miliard je tak na dohled.

Jak jsme již naznačili, Apple ocení zákazníka skladby s číslem 10 000 000 000 celkem 10 000 USD vysokou odměnou. Musíme však jedním dechem dodat, že tyto peníze nebudou vysázeny takříkajíc "na dřevo", ale jde o jakousi formu poukázky - dotyčný bude zkrátka mít na iTunes volný kredit 10 000 USD.

Zdroj: Yahoo! Tech Blogs

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru