iRiver Story: Další štika v rybníku e-readerů

Ačkoliv jsou e-čtečky ještě pořád daleko od stavu „v každé kapse a za levný peníz“, objevují se stále zajímavější modely. A s jedním z nich se pochlubila i společnost iRiver známá především svými pohlednými multimediálními přehrávači.
reklama

iRiver se již stihl zapsat jako tvůrce jednoznačně nadprůměrných produktů a iRiver Story není výjimkou. Velikost zařízení dosahuje 127 x 303,5 x 9,4 mm a váha 284 g. Dojem z iRiveru Story je sice kapku „plastovější“ oproti elegantně hliníkovému Sony, nicméně stále se jedná o slušnou řemeslnou práci. Displej typu E-Ink je tradičně 6“ s rozlišením 800 x 600 pixelů, který zvládne 6 úrovní šedé.

iRiver Story: Další štika v rybníku e-readerů

Zařízení disponuje QWERTY klávesničkou kalkulačkovitého typu, miniUSB portem a přirozeně i slotem na SDHC karty (dva posledně jmenovaní jsou ukryti pod páskem). Potěší 0,6 W reproduktor. Funkce zahrnují kromě běžného čtení a přehrávání multimédií (jak jinak) ještě i psaní poznámek, hlasový záznamník a diář. Cena dosahuje cca 230 GBP.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru