iPhone 5 bude v září, iPad 3 před Vánocemi

Apple podle nových informací v září vydá pátou generaci svého iPhonu a o pár měsíců později se dočkáme iPadu 3 s mnohem vyšším rozlišením.
reklama

Podle webu 9to5Mac, který citoval své "v minulosti vždy spolehlivé zdroje z Apple" bude nová verze iPhonu vydána za tři měsíce a bude mimo jiné obsahovat funkci rozeznání hlasu od společnosti Nuance. V současné době je iPhone 5 údajně ve finální fázi testování, podle 9toMac jej používají vysocí představitelé Apple a vybraných operátorů. O dalších funkcích se toho zatím mnoho neví, již nyní je však jasné, že bude mít stejný fotoaparát, jako iPhone 4.

Zatímco iPhone 5 bude vydán v září, iPadu 3 se uživatelé dočkají až později v tomto roce, nejspíše před Vánocemi. Podle tchajwanského deníku Economics Daily bude jeho hlavní devizou vysoké rozlišení - to by mělo být pět až šestkrát vyšší, než u iPadu 2. Třetí generace iPadu se na trh dostane později než iPhone zejména proto, že Apple v současné době teprve začal s certifikací komponentů pro svůj nový tablet. Podle některých spekulací by iPad 3 mohl být opatřen 3D displejem.

Co se týká další dalších překvapení od Apple, Economics Daily také tvrdí, že společnost ke konci tohoto měsíce začne prodávat nové MacBooky Air.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru