iPhone 5 bude v září, iPad 3 před Vánocemi

Apple podle nových informací v září vydá pátou generaci svého iPhonu a o pár měsíců později se dočkáme iPadu 3 s mnohem vyšším rozlišením.

Reklama

Podle webu 9to5Mac, který citoval své “v minulosti vždy spolehlivé zdroje z Apple” bude nová verze iPhonu vydána za tři měsíce a bude mimo jiné obsahovat funkci rozeznání hlasu od společnosti Nuance. V současné době je iPhone 5 údajně ve finální fázi testování, podle 9toMac jej používají vysocí představitelé Apple a vybraných operátorů. O dalších funkcích se toho zatím mnoho neví, již nyní je však jasné, že bude mít stejný fotoaparát, jako iPhone 4.

Zatímco iPhone 5 bude vydán v září, iPadu 3 se uživatelé dočkají až později v tomto roce, nejspíše před Vánocemi. Podle tchajwanského deníku Economics Daily bude jeho hlavní devizou vysoké rozlišení - to by mělo být pět až šestkrát vyšší, než u iPadu 2. Třetí generace iPadu se na trh dostane později než iPhone zejména proto, že Apple v současné době teprve začal s certifikací komponentů pro svůj nový tablet. Podle některých spekulací by iPad 3 mohl být opatřen 3D displejem.

Co se týká další dalších překvapení od Apple, Economics Daily také tvrdí, že společnost ke konci tohoto měsíce začne prodávat nové MacBooky Air.

Tagy: 

Reklama

Komentáře

podívejte se co je všechno člověk ochotnej udělat za ipad

http://youtu.be/gi7oLCC9QFg

Přidat komentář