iPhone 4 je venku, s čím příjde Apple nyní?

Jaké novinky můžeme očekávat od společnosti Apple po vydání jejího nového iPhonu?
reklama

1) Apple TV 2

Set-top box od Apple s názvem Apple TV se nikdy mezi uživateli příliš neujal - Steve Jobs k němu v roce 2007 řekl, že to od něj ani nečekal. Od roku 2007 se možnosti zábavy v obývacím pokoji velmi změnily, a tak nyní na zahraničních serverech kolují informace o tom, že Apple TV projde proměnou - nabídnout má 1080p HD video a stát prý bude 99 dolarů.

2) iPod

Každé září Apple na své konferenci vydá obměněnou řadu iPodů a ani tento rok by neměl být vyjímkou. Na minulé konferenci Apple představil iPod nano s kamerkou a mluví se o tom, že letos by Steve Jobs mohl představit iTunes, které nebude nutné stahovat a poběží přímo na webu.

3) iPod touch ala iPhone 4

iPod touch je takovým iPhonem bez možnosti telefonovat a posílat SMS zprávy. A jelikož iPod touch dostává většinou nové funkce po vydání iPhonu, i tento rok se očekává vydání iPodu touch s vlastnostmi iPhonu 4.

4) Macbook upgrade

I když upgradu Maců jsme se už tento rok dočkali, tenký MacBook Air na něj stále čeká. Ozývají se však hlasy, podle kterých již MacBook Air nemá příliš budoucnost.

5) iPad 2

iPad je samozřejmě zatím stále novinkou na trhu. Už teď je však jasné, co mu schází - kamerka zepředu, kterou je nyní opatřen iPhone 4. Konkurenční tablety budou webkamerou téměř jistě opatřeny. Není pravděpodobné, že by se nový iPad objevil ještě v tomto roce, avšak počátkem příštího roku je iPad 2 téměř jisttý.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru