iPhone 4 je venku, s čím příjde Apple nyní?

Jaké novinky můžeme očekávat od společnosti Apple po vydání jejího nového iPhonu?

Reklama

1) Apple TV 2

Set-top box od Apple s názvem Apple TV se nikdy mezi uživateli příliš neujal - Steve Jobs k němu v roce 2007 řekl, že to od něj ani nečekal. Od roku 2007 se možnosti zábavy v obývacím pokoji velmi změnily, a tak nyní na zahraničních serverech kolují informace o tom, že Apple TV projde proměnou - nabídnout má 1080p HD video a stát prý bude 99 dolarů.

2) iPod

Každé září Apple na své konferenci vydá obměněnou řadu iPodů a ani tento rok by neměl být vyjímkou. Na minulé konferenci Apple představil iPod nano s kamerkou a mluví se o tom, že letos by Steve Jobs mohl představit iTunes, které nebude nutné stahovat a poběží přímo na webu.

3) iPod touch ala iPhone 4

iPod touch je takovým iPhonem bez možnosti telefonovat a posílat SMS zprávy. A jelikož iPod touch dostává většinou nové funkce po vydání iPhonu, i tento rok se očekává vydání iPodu touch s vlastnostmi iPhonu 4.

4) Macbook upgrade

I když upgradu Maců jsme se už tento rok dočkali, tenký MacBook Air na něj stále čeká. Ozývají se však hlasy, podle kterých již MacBook Air nemá příliš budoucnost.

5) iPad 2

iPad je samozřejmě zatím stále novinkou na trhu. Už teď je však jasné, co mu schází - kamerka zepředu, kterou je nyní opatřen iPhone 4. Konkurenční tablety budou webkamerou téměř jistě opatřeny. Není pravděpodobné, že by se nový iPad objevil ještě v tomto roce, avšak počátkem příštího roku je iPad 2 téměř jisttý.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář