iPad jako počítač s klávesnicí

Podobně jako pro legendární iPhone a iPod, začíná se objevovat stále více hardwarových doplňků i pro tablety iPad. Například klávesnice se stojánky, které iPad promění ve stolní počítač. Alespoň vzhledově.
reklama

Doplnit k iPadu klávesnici zase není tak zcestný nápad. Psát se na něm dá bez problémů i s dotykovou obrazovkou a existuje pro něj řada textových editorů, které si poradí s formátovanými dokumenty. Proč toho nevyužít.

Jedním ze zajímavých řešení je například ZAGGmate with Keyboard, které k iPadu přidá stojánek s klávesnicí, takže ve výsledku se budete dívat na jakýsi přenosný počítač na bází iPadu. ZAGGmate with Keyboard pořídíte za $99,99.

ZAGGmate with Keyboard

ZAGGmate with Keyboard

Jiným řešením je Crux360, což je jakýsi obal na iPada, který z něj vytvoří notebook s dotykovou obrazovkou. Tento doplněk je k mání za $149.

Crux360

Crux360

V obou případech je klávesnice s iPadem propojena bezdrátově přes Bluetooth. Obojí si můžete prohlédnout v akci na videu.

ZAGGmate with Keyboard:

 

Crux360:

 

Zdroj: NirmalTV.com a Živě.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru