iOS 7.1 bude vydán v březnu

O tom, kdy bude vydáno iOS 7.1 se již nějakou dobu spekuluje. Podle posledních informací portálu 9to5Mac by k vydání vůbec první větší aktualizace iOS 7 mělo dojít již příští měsíc.

Reklama

Nová verze nemá přinést žádné "tajné funkce", avšak "pouze" vylepšenou aplikaci Kalendář, vylepšení uživatelského rozhraní v aplikaci Telefon, zlepšení rychlosti a opravu známých chyb. Podle portálu MacRumors bude vylepšený kalendář v iOS 7.1 obsahovat nový pohled na naplánované události a určitých změn doznají ikonky aplikací Telefon, FaceTime a Zprávy. Aktualizace s největší pravděpodobností opraví tzv. bílou obrazovku smrti, kterou někteří uživatelé viděli při restartu zařízení.

Apple již vývojářům zpřístupnilo celkem pět beta buildů nového iOS. Ten pátý byl vydán teprve nedávno a neočekává se, že by společnost vydala před zpřístupněním finální verze ještě nějakou betu. Mluví se také o tom, že Apple v březnu představí novou generaci svého set-top boxu s názvem Apple TV, i když zatím není jasné, jaké konkrétní novinky přinese.

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář