iOS 7.1 bude vydán v březnu

O tom, kdy bude vydáno iOS 7.1 se již nějakou dobu spekuluje. Podle posledních informací portálu 9to5Mac by k vydání vůbec první větší aktualizace iOS 7 mělo dojít již příští měsíc.
reklama

Nová verze nemá přinést žádné "tajné funkce", avšak "pouze" vylepšenou aplikaci Kalendář, vylepšení uživatelského rozhraní v aplikaci Telefon, zlepšení rychlosti a opravu známých chyb. Podle portálu MacRumors bude vylepšený kalendář v iOS 7.1 obsahovat nový pohled na naplánované události a určitých změn doznají ikonky aplikací Telefon, FaceTime a Zprávy. Aktualizace s největší pravděpodobností opraví tzv. bílou obrazovku smrti, kterou někteří uživatelé viděli při restartu zařízení.

Apple již vývojářům zpřístupnilo celkem pět beta buildů nového iOS. Ten pátý byl vydán teprve nedávno a neočekává se, že by společnost vydala před zpřístupněním finální verze ještě nějakou betu. Mluví se také o tom, že Apple v březnu představí novou generaci svého set-top boxu s názvem Apple TV, i když zatím není jasné, jaké konkrétní novinky přinese.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru