iOS 7 zpomalují aplikace Kalendář a E-mail

Nová verze mobilního operačního systému iOS 7 má podle všeho problémy s výkonem, zářijové vydání však v ohrožení není.
reklama

V dubnu se objevily informace o tom, že iOS 7 možná bude mít zpoždění. Nyní agentura Bloomberg přinesla svědectví důvěryhodných zdrojů o tom, že problémy jsou reálné a zapříčinilo je předělání celého uživatelského rozhraní spolu s "dramatickými" změnami aplikací e-mail a kalendář. Tato zcela jistě potřebná vylepšení byla provedena na pokyn Jonathana Iveho, známého vizionáře Apple, který doposud pracoval především na hardwaru. Po odchodu Scotta Forstalla z Apple však ovlivňuje i vývoj iOS.

Podle neoficiálních informací by z iOS 7 měly zmizet různé na první pohled nesouladné grafické elementy jako poznámkový blok ze žlutého papíru a virtuální dřevěné poličky na e-booky. Vývojáři údajně pracují na "moderním" jednotvárném vzhledu. Jakých změn dozná mail a kalendář zatím není jasné, určitě je zde však prostor pro vylepšování. Jisté je, že Apple představí novou verzi iOS spolu s OS X 10.9 na letošním WWDC a podle zdrojů Bloombergu bude iOS 7 navzdory všem problémům vydán v září.

 

 Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru