iOS 6.1.1 opravuje problémy u iPhonu 4S

Apple včera vydalo aktualizaci svého operačního systému iOS, která se zaměřuje na opravu problémů s výkonem a spolehlivostí u iPhonu 4S.
reklama

Jak podotýká portál CNet, novou aktualizaci vidí pouze majitelé iPhonu 4S. Problém podle všeho  spočívá v tom, že Apple při vydání iOS 6.1 uživatelům nového iPhonu 5 přineslo širší podporu 4G LTE sítí, některé z "vylepšení" nového iPhonu však měly neočekávaný dopad na iPhone 4S. Uživatelé si stěžovali především na problém s příjmem signálu a zamrzáním telefonu. 

Například britská pobočka operátora Vodafone své zákazníky varovala před instalací iOS verze 6.1 s tím, že tato aktualizace bude mít negativní vliv na výkon 3G připojení, v důsledku čehož může dojít k problémům při připojování k internetu, posílání textových zpráv a dokonce i při volání. Nutno dodat, že iOS 6.1.1 britský Vodafone schválil. Konkrétní informace o chybě Apple jako obvykle nezveřejnilo.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru