Internetové sázení od Sazky je tu

Jak jsem již dříve informoval, současná legislativa umožnila dnes Sazce spustit plnohodnotné internetové kurzové sázení v Česku. Nemusíte se tak již uchylovat k sázení u zahraničních společností. Na adrese www.e-sazka.cz se zaregistrujete, vytvoříte si speciální číslo, se kterým zajdete na sběrnu, potvrdíte, že je vám osmnáct let, a pak už můžete v klidu sázet z tepla domova.
reklama

Pokud jste se již na tomto webu registrovali v minulosti, kdy šlo jeho prostřednictvím sázky jen připravovat a poté potvrzovat na sběrně, pak musíte provést jakousi reaktivaci svého uživatelského účtu. V praxi to funguje tak, že pokud jste se dnes ráno přihlásili, byli jste seznámení s novými podmínkami používání. Systém vám vygeneroval nové číslo pro návštěvu sběrny, které tam předáte. Pokud obsluha bude vědět, co s tím (jako že byste měli počítat spíše s dlouhým vysvětlováním), pak jste na nejlepší cestě k pohodlnému internetovému sázení bez návštěvy sběren.

Sazka připravila pro několik prvních sázkařů speciální akci, kdy jim na sázkový účet přiklepla 10 000 bodů (co bod, to koruna). Podmínkou byla reaktivace účtu během dnešních ranních hodin. Všichni ostatní při registraci do 31. ledna 2009 dostávají 2 000 bodů navíc, což také není špatné. Myslím, že je to víc, než nabízí bwin.com.

Vítáte tento krok Sazky? Zaujalo vás online kurzové sázení? Napište.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Nevíš jestli těch 2000 bodů je podmíněno nějakým počátečním vkladem? Bylo by divné, kdybych pouze registrací získal 2 tisíce :) Dříve jsem sázel hodně (to, když jsem ještě chodil na střední a neměl jsem 18 let :)), ale spíš u konkurečního Tipsportu.

Takže legální e-sázky docela vítám, běžný člověk na tom nezbohatne, ale když už v tom dobře chodíš, jsi pořád v plusu. A šance na výhru u sportu je větší než třeba ve Sportce, Šťastných deset a jiných slosování.

Profile picture for user Jan Polzer

Úplně nová registrace vyžaduje minimální vklad 100 Kč. Já už registrován byl od loňska, nicméně paní na sběrně to nedovedla dnes aktivovat jinak, než že jsem zase vložil stovku. Ale možná to asi bez vkladu nejde. Stovka ale není tolik ani v době krize ;-)
Při sázení je třeba vybrat, jestli sázíš peníze nebo body. Jak se vyplácí výhra jsem zatím nezkoumal.

návštěvník

Ten minimální vklad jsem čekal vyšší. Moc nerozumím těm bodům, jaký smysl má hrát o body, když jdou i peníze. Vyplácení výhry snad bude probíhat na terminálech Sazky, zajímavější by to bylo přímo na účet, ale nevím jak by to bylo bezpečné, navíc si banka vezme za příchozí platbu :)

Doufám, že někdy přineseš na Maxiorlovi první dojmy ze sázení :) Já se tam registruju taky.

BTW: Tam jsou přístupné jen kurzové sázky nebo i ta Sportka apod.? Bylo by zajímavější nechat si automaticky ukázat jestli jsem vyhrál, než kontrolovat číslo po číslu.

návštěvník

Když vsadíš body a vyhraješ, výhra se připíše již v korunách (podle pravidla 1 bod 1 koruna) a dále s ní můžeš již nakládat jak je libo (vsadit, vybrat...). Výběr lze udělat buď na terminálu nebo bankovním převodem.
hodně štěstí

návštěvník

Jsem zvědavý na ten jejich manipulační poplatek :/ Podle diskuze na jiném webu se prý vyplatí pořád ty zahraniční SK, jako bwin.com.

návštěvník

Body může převádě i přímo na koruny, ale paltí zde omezenní, že jen 30Kč denně a jen 5x týdně. V mém případě pokud bych se zdržel jakéhokoiv sázení tak těch 12000 bodů přeměním na 12000 Kč během 80 týdnů .. A vzhledem k tomu, že jsem si musel vsadit jen za 500, tak se to vyplatí. :-) I love this companyy... yeah :D

návštěvník

To je teda pěkně naprd.

návštěvník

Chance, Tipsport, Synot Tip, Fortuna atd... Ty všechny mají taky internetové sázení.

návštěvník

Přesně tak a nabízejí i lepší bonusy až 6750 Kč, Sazka svůj bonus asi po 2 měsících zrušila.

návštěvník

No jo, ale jestli tomu dobře rozumím, tak stačí, aby se dva lidé dohodli, vsadili proti sobě, a jeden musí stoprocentně zvítězit. Nesází vlastní peníze, ale bonus, tudíž, jeddn zůstane vždycky v plusu a můžou se šábnout...

návštěvník

To je celkem zbytečné. Stačí si najít třeba nějaký baseball nebo tenis, kde jsou jen dva možné výsledky a najít si maximálně vyrovnaný zápas, u těch bývá kurz většinou kolem 1,85 , takže vsadíš po 5000 bodech na každého soupeře a tak jako tak vyhraješ 8500Kč ;-)

návštěvník

Buď mi to už nemyslí, ale nějak mi nesouhlasí ty počty. Když vsadím 5 000 na zápas s kurzem 1,85, tak celková výhra by měla být 9 250. Takže kdybych jel na jistotu a vsadil na obě strany, tak prodělám 750 Kč a to nepočítám ještě daň.

návštěvník

jakou dan ? ty nekomu platis dane za to ze si vyhral ?
manipulak nemas, poplatky za prevod nemas ani za vyber nemas,tak nevim co resis. registruj celou vesnici a je to.

návštěvník

Nevím jak je to u internetového sázení, ale u normálního jsem platil 10% daň ze vsazené částky, z výhry už se samozřejmě nic neukrojí. Pokud bych tedy vsadil 10 000, k tomu 10% daň (1000), tak dohromady zaplatím 11 000 Kč. Nebo tohle možná byl ten manipulační poplatek, já vlastně ani nevím komu ty peníze šly.

návštěvník

Tomu se rika zkracene sazkova arbitraz. Na papire to vypada pekne, ale v praxi je to hure uskutecnitelne.

Profile picture for user Jan Polzer

Velmi podivná věc. Všiml jsem si toho dnes ráno. U webu by to asi málokdo čekal, ale e-sazka.cz přijímá sázky od 8.00 do 24.00. Nočním ptákům a ranním ptáčatům z nějakého důvodu není nakloněna :-( Co na to říkáte?

návštěvník

Třeba je to hybridní e-sázení, ty to naklikáš do prohlížeče a na druhé straně sedí holky s kalkulačkama, počítají a pak to ťukají do terminálu jako doteď. A střídají se na dvě směny :)

návštěvník

Co já jsem to tak poslední dobou začal sledovat, tak jsem zjistil že je dobré se registrovat přes takové weby kde máte přehled online casin a různých free spinu a bonusů každý den. A každé casino má trochu jiné bonusy, někde třeba kolo štěstí atd.. Někde bonusy za registraci..

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru