Internet slaví 40 let!

Den po výročí týkajícího se Google Chrome tu máme další důvod k oslavě - internet samotný nám dozrál do zdatných čtyřicátin!
reklama

E-maily, IM, sociální sítě, online nákupy i prodeje, sledování streamovaných videí z celého světa - to vše a ještě mnohem víc jsou oblasti, které internet vůbec poprvé přinesl či zrevolucionalizoval. Jeho dopad na životy všech vrstev uživatel je natolik obrovský, že jej někteří pokládají dokonce za to nejlepší z 20. století.

Ačkoliv by někdo možná hádal, že je internet již ve své dospělejší a vyzrálejší podobě, řada analytiků se shoduje v tom, že má i nadále zůstat nespoutaným a projít dalším dynamickým vývojem. Takže jak vidí budoucnost internetu řada známých IT osobností? Vše by mělo být prý ještě více propojeno a naše zkušenost by měla být více 3D.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru