Internet Explorer 9 slibuje vysoký výkon

Společnost Microsoft dnes sdělila, že nově chystaný Internet Explorer 9 již nyní téměř dohání javascriptovou výkonnostní mezeru mezi ním a aplikacemi Mozilla Firefox a Google Chrome. Můžeme se ale prý těšit ještě na další novinky.
reklama

Steven Sinofsky, jinak prezident Microsoftu přes Windows a Windows Live, dnes na konferenci Professional Developers Conference (PDC) naznačil, co nového se děje kolem vývoje Internet Exploreru 9. Citujeme: „Dostáváme se již velmi blízko ostatním browserům“.

Připomínáme, že toho času je v JS Google Chrome cca 10x rychlejší, nežli IE8 a Firefox právě 4x. Kromě rychlejšího JavaScriptu se ale máme dočat také lepších výsledků v testu Acid3 – IE8 dosáhl 24 ze 100 možných bodů a IE9 nyní zvládne 32 ze 100. MS také sdělil, že super-rychlý JavaScript stejně neodpovídá reálné rychlosti v praxi a že je to právě IE 8, kdo je rychlejší než Chrome i Firefox tehdy, když je to potřeba.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru