Internet Explorer 9 se již brzy předvede

Společnost Microsoft plánuje na březnovou konferenci MIX jedno důležité překvapení - demo webového prohlížeče Internet Explorer 9.
reklama

Povídá se prozatím, že IE9 by možná mohl být stejný technologický přelom jako W7. Zcela nové by samozřejmě mělo být renderovací jádro. S ohledem na blížící se Office Web Apps a Windows Phone 7 Series je zřejmé, že IE Microsoft určitě nepodcení. Rovněž i výkon JavaScriptu by měl srovnat krok s konkurencí.

První buildy IE9 staré několik měsíců naznačují, že se výkon v Acid3 testu zvýšil z 20 % u IE8 na prozatimních 32 % u IE9. Výkon JavaScriptu byl také prý srovnatelný s posledními buildy beta-verzí Mozilly Firefox 3.6. Osoby, které mohly vidět IE9 v akci, potvrdily, že IE9 vyrenderoval virtuální mapu země skutečně velmi rychle (za pomoci Direct2D, což není až tak webový standard).

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru