Internet Explorer 9 bude dostupný ke stažení 14. března

Microsoft včera na svém oficiálním blogu oznámil, že finální verze jeho prohlížeče Internet Explorer 9 bude vydána už za pár dnů - konkrétně čtrnáctého března.
reklama

K příležitosti vydání nové verze prohlížeče bude Microsoft pořádat tiskovou konferenci a slibuje, že se na ní novináři dočkají několika překvapení. IE9 Release Candidate, jenž byl vydán minulý měsíc, je podle recenzí technologicky zaměřených webových stránek mnohem rychlejší a velmi stabilní, než jakákoli předchozí verze tohoto prohlížeče.

Internet Explorer 9 přinese zcela nový JavaScriptový engine vyvíjený pod kódovým jménem Chakra a podporu hardwarové akcelerace grafiky. IE 9 je ve vývoji již více než jeden rok a podle pozorovatelů je pravděpodobné, že by Microsoft na letošní konferenci MIX 2011 již mohl promluvit i o verzi 10.

Pravděpodobnější však je, že představitelé Microsoftu poodhalí IE9 Mobile, tedy prohlížeč, který bude součástí aktualizace operačního systému Windows Phone 7 s kódovým označením Mango.

Poznámka: Podle tiskové zprávy Microsoftu bude Internet Explorer 9 v Česku dostupný ke stažení od ranních hodin 15. března 2011.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru