Internet Explorer 9 bude dostupný již zítra

Microsoft tento týden vydal RTM (Release to Manufacturing) verzi prohlížeče Internet Explorer 9.
reklama

RTM build IE9 má číslo 9.00.8112.16421.110308-0330, což znamená, že byl dovršen 8. března 2011 v 3:30 ráno, napsal server Windows 8 beta s odkazem na uživatele sp3cial5t, který na Twitter umístil screenshot IE9 RTM v turečtině. Microsoft dříve v tomto týdnu potvrdil, že finální verzi Internet Exploreru 9 vydá 14. března ve 2 hodiny ráno středoevropského času na konferenci v texaském Austinu, jež se bude konat v rámci Jihozápadního Interaktivního festivalu (SXSWi).

Událost v Austinu bude pojata spíše jako oslava vydání IE9 - Ryan Gavin z Microsoftu však slíbil, že brzy poté se dočkají své tiskové konference i vývojáři. Na ní pak budou dopodrobna rozebrány technologické novinky v prohlížeči. První veřejná verze IE9 byla představena v březnu 2010, v září se pak na internetu objevila veřejná betaverze. Minulý měsíc Microsoft vydal IE9 RC. Nová verze prohlížeče je určena pouze pro uživatele Windows Vista a 7, na Windows XP si ji nenainstalujete.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru