Internet Explorer 7 ve Windows Server Update Services

Podle informací na webových stránkách Microsoftu bude zatím nejnovější verze webového prohlížeče Internet Explorer 7 distribuována v rámci služby Windows Server Update Services (WSUS). Instalace automaticky provede upgrade z Internet Exploreru 6 na Internet Explorer 7. Součástí WSUS bude kompletní instalace prohlížeče a balíček bude mít nové identifikační označení.
reklama

To znamená jediné. Pokud jste již instalaci Internet Exploreru 7 zamítli, nyní se vám nabídne prostřednictvím WSUS znovu, a to od 12. února 2008. Pokud z nějakého důvodu máte potřebu zůstat u několik let staré verze prohlížeče Internet Explorer, tak si toto datum dejte do diáře. Podotýkám, že tato zpráva by měla zajímat spíše administrátory operačních systémů Windows Server 2000, Windows Server 2003 a Windows XP.

Microsoft se zkrátka snaží více či méně násilně přimět uživatele k přechodu na nejnovější verzi Internet Exploreru. Je to koncekonců logické. Nikomu by se asi nechtělo udržovat při životě neustálými opravami starý produkt (čili IE6).

Zdroj: support.microsoft.com via TechNet Blog CZ/SK

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

"Pokud z nějakého důvodu máte potřebu zůstat u několik let staré verze prohlížeče Internet Explorer" proč stahovat nový IE, když ho spousty uživatelů nepoužívá, nené totiž JEDINNÝ prohlížeč na světě
(ale já myslím, že i vy jste někdy slyšel o Opeře, Safari či Firefoxu)

prostě kde nejde se prosadit kvalitou, musí nastoupit hrubá síly :)

návštěvník

jsem si to myslel, ale chtěl jsem upozornit na dosti zavádějící formulaci :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru