Internet Explorer 7 ve Windows Server Update Services

Podle informací na webových stránkách Microsoftu bude zatím nejnovější verze webového prohlížeče Internet Explorer 7 distribuována v rámci služby Windows Server Update Services (WSUS). Instalace automaticky provede upgrade z Internet Exploreru 6 na Internet Explorer 7. Součástí WSUS bude kompletní instalace prohlížeče a balíček bude mít nové identifikační označení.

Reklama

To znamená jediné. Pokud jste již instalaci Internet Exploreru 7 zamítli, nyní se vám nabídne prostřednictvím WSUS znovu, a to od 12. února 2008. Pokud z nějakého důvodu máte potřebu zůstat u několik let staré verze prohlížeče Internet Explorer, tak si toto datum dejte do diáře. Podotýkám, že tato zpráva by měla zajímat spíše administrátory operačních systémů Windows Server 2000, Windows Server 2003 a Windows XP.

Microsoft se zkrátka snaží více či méně násilně přimět uživatele k přechodu na nejnovější verzi Internet Exploreru. Je to koncekonců logické. Nikomu by se asi nechtělo udržovat při životě neustálými opravami starý produkt (čili IE6).

Zdroj: support.microsoft.com via TechNet Blog CZ/SK

Reklama

Komentáře

"Pokud z nějakého důvodu máte potřebu zůstat u několik let staré verze prohlížeče Internet Explorer" proč stahovat nový IE, když ho spousty uživatelů nepoužívá, nené totiž JEDINNÝ prohlížeč na světě
(ale já myslím, že i vy jste někdy slyšel o Opeře, Safari či Firefoxu)

prostě kde nejde se prosadit kvalitou, musí nastoupit hrubá síly :)

Věřte mi nebo ne, dva roky jsem používal Operu a s Firefoxem pracuju od první verze. Vlastně již o něco dříve. Viz Internet Explorer mám rád, ale přesto používám Firefox.

Jan Polzer, Maxiorel.cz, Archiv Screenshotů

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

jsem si to myslel, ale chtěl jsem upozornit na dosti zavádějící formulaci :)

Přidat komentář