Internet Explorer 6 tu s námi bude do roku 2014

Společnost Microsoft odpověděla na stále se množící a sílící hlasy dožadující se smrti Internet Exploreru 6 těmito slovy: "Přerušení podpory není možná volba".
reklama

Ačkoliv Dean Hamachovich (generální manažer skupiny webových prohlížečů firmy) naznačil, že by byl maximálně rád, kdyby uživatelé svoje IE browsery upgradovali, jednoznačně taktéž doplnil, že je toto rozhodnutí mimo jeho pravomoci: "Volba, zda upgradovat či neupgradovat program na PC, leží jen a jen na jeho majiteli / odpovědném adminovi."

Microsoft zkrátka nemůže mít o předčasné ukončení životnosti zájem, jelikož již slíbil podporu až do roku 2014: "Přerušení podpory pro IE6 pro nás není přijatelná volba, jelikož jsme se zavázali podporovat IE ve Windows XP po dobu jejich životnosti." No a jelikož oficiální podpora Windows XP končí až v roce 2014, s IE6 se zkrátka dříve nerozloučíme. Lidé jsou vůbec k IE magicky připoutáni: Přes 2/3 jeho uživatel jej zkrátka musí užívat v práci a dalších 17 % pro změnu vůbec necítí potřebu upgradovat.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru