Internet Explorer 10 preview pro Windows 7 je tady

Microsoft dnes konečně zpřístupnil téměř finální verzi svého webového prohlížeče Internet Explorer 10 pro operační systém Windows 7. 
reklama

Nebereme-li v úvahu rozhodnutí Microsoftu, že prohlížeč IE má implicitně zapnutou funkci Do Not Track, asi nejkontroverznějším rozhodnutím týkajícím se Internet Exploreru 10 je jeho omezená podpora napříč různými verzemi Windows. Kromě první preview verze Microsoft tento prohlížeč zpřístupnil pouze pro Windows 8. Dnes však společnost vydala první pořádnou preview verzi IE10 kompatibilní s Windows 7. 

Když se v dubnu objevil první preview IE10, Microsoft uvedl, že bude kompatibilní s Windows 7 a 8. Při červnovém vydání developer preview verze prohlížeče však Microsoft na uživatele Windows 7 zapomněl. Pokud se přesuneme do současnosti, IE10 bylo až doteď dostupné pouze pro Windows 8. Nový prohlížeč přináší značné zlepšení výkonu a verze pro Windows 7 v tomto ohledu není o nic horší, než ta určená pro Windows 8 (chybí jí akorát podpora několika funkcí zaměřených na tablety s Windows 8/RT). Finální verze IE10 pro Windows 7 by se měla objevit v prvním čtvrtletí příštího roku.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru