Intel předvedl notebook se 4 displeji

V rámci akce IDF se objevilo několik zajímavých technologických prototypů. A jeden i od Intelu. Přesto, že se Intel jako takový designu nijak zvlášť nevěnuje, má určitě potenciál jej do budoucna ovlivnit.
reklama

Jednou z nejzajímavějších novinek, které byly na akci k vidění, je i tento pohledný prototyp 4displejového notebooku. Samozřejmě se jedná o konfiguraci 1 LCD hlavní + 3 OLED displeje vedlejší, které přirozeně neslouží jako náhražka hlavního. Zmíněné 3 displeje jsou dotekového typu.

Intel předvedl notebook se 4 displeji

Další zobrazovače nabízí řadu zajímavých možností, jak podobný notebook využít: Půjde v nich třeba zobrazovat formou widgetů nejrůznější informace (s patřičnou podporou ze strany OS pochopitelně), o rozšíření ovládání her na další 3 dotekové displeje ani nemluvě. Všechny tři kousky podporují multitouch technologii a umí obsah svých oken zaměňovat s oknem jiným.

Zdroj: Tom's Hardware

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru