IGNUM snižuje cenu registrace evropských domén

Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, snížila 1. února cenu roční registrace domény .EU na 208 Kč (dříve 238 Kč). Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 185 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům na 155 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.
reklama

Cena za prodloužení platnosti registrace domény na další rok bude, stejně jako doposud, totožná s cenou za první registraci.

„Tímto krokem reagujeme na snížení velkoobchodní ceny domény u správce doménového registru .EU, sdružení EURid, a snažíme se tak zpřístupnit atraktivní .EU doménu více zákazníkům. Zvolenými cenami bychom chtěli podpořit i spolupráci s našimi partnery a subregitrátory, pro které je doména .EU nyní levnější téměř o 25 %. Nízkou cenu registrace domén .EU doplňuje kvalita i rozsah služeb poskytovaných ke všem doménám zcela zdarma,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „V současné době spravujeme více než 10 300 domén .EU a patříme mezi společnosti zaznamenávající nejvyšší přírůstky registrací domén v České republice. Věříme, že snížením ceny přilákáme nové zájemce o kvalitní hostingové služby.“

Kompletní ceník registrace domén a informace o aktuálních slevách najdete na adrese cenik.domena.cz. Detailní popis partnerských programů společnosti IGNUM hledejte na partner.domena.cz.

Vlastníkem domény .EU mohou být občané Evropské unie, firmy, které mají sídlo, pobočku nebo právo podnikat na území některého ze členských států EU a také organizace, instituce a zařízení v rámci některého z členských států EU.

DOMENA.CZ

K registraci a správě českých národních domén CZ a dalších více než 60 různých typů národních a generických doménových jmen používá IGNUM jedinečný systém DOMENA.CZ (www.domena.cz), který zcela automaticky vyřizuje požadavky zadané zákazníky. Systém DOMENA.CZ, výrazně snižuje dobu zprovoznění objednaných domén a minimalizuje případné chyby při manuálním zpracování požadavků. Díky systému DOMENA.CZ je možné objednanou doménu začít používat již během několika minut. Služba DOMENA.CZ eviduje přes 35 000 zákazníků, pro které spravuje více než 100 000 domén.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.ignum.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru