IGNUM snižuje cenu generických domén

Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, dnes snížila cenu roční registrace generických domén COM, NET, ORG, INFO a BIZ na 218 Kč (dříve 238 Kč). Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 210 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům IGNUM na 185 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.
reklama

Cena za prodloužení platnosti registrace domény na další rok bude, stejně jako doposud, totožná s cenou za první registraci.

 
„Tímto krokem především reagujeme na posílení české koruny vůči americkému dolaru, které nám umožňuje ještě více zpřístupnit atraktivní generické domény všem zákazníkům. Jak pro koncové zákazníky, tak pro partnery a subregistrátory jsme se snažili najít konkurenceschopnou cenu, která potěší stávající klientelu a jistě přiláká i nové zájemce o naše služby,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Naši zákazníci mohou, mimo zvýhodněné ceny generických domén, samozřejmě nadále využívat plný rozsah služeb, které poskytujeme ke všem doménám zcela zdarma.“
 
V současné době spravuje společnost IGNUM téměř 16 500 generických domén. I díky kvalitě a spolehlivosti zázemí jednoho z nejvýznamnějších registrátorů domén na českém trhu se počet domén ve správě IGNUM průběžně zvyšuje a nabídka služeb se rozšiřuje o nové funkce a možnosti.
 
Kompletní přehled cen registrací domén najdete na adrese cenik.domena.cz, objednávky registrací je možné provádět na registrace.domena.cz. Na adrese whois.domena.cz lze ověřit, zdali je požadovaná doména volná k registraci.

Domena.cz

K registraci a správě českých národních domén CZ a dalších více než 60 různých typů národních a generických doménových jmen používá IGNUM jedinečný systém DOMENA.CZ (www.domena.cz), který zcela automaticky vyřizuje požadavky zadané zákazníky. Systém DOMENA.CZ, výrazně snižuje dobu zprovoznění objednaných domén a minimalizuje případné chyby při manuálním zpracování požadavků. Díky systému DOMENA.CZ je možné objednanou doménu začít používat již během několika minut. Služba DOMENA.CZ eviduje přes 35 000 zákazníků, pro které spravuje bezmála 100 000 domén.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.ignum.cz.
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru